BENCZÚR HÁZ KULTURÁLIS KÖZPONT

1068. Budapest, Benczúr u. 27. Tel.: +36/1 322 4240, E-mail: info@benczurhaz.hu

Iratkozzon fel hírlevelünkre, legyen Ön is a baráti körünk tagja!

Kedves Nézőink!

A járvány intenzitása miatt bevezetésre került korlátozó intézkedéseket tiszteletben tartva, a Benczúr Ház Kulturális Központ a 2021. évi előadásainak szervezését ideiglenesen szünetelteti.

Az aktuális intézkedési tervek naprakész ismeretében tudjuk a ház rendezvényeivel kapcsolatos döntéseinket módosítani.

Folyamatosan frissítjük az információkat weboldalunkon és az FB oldalunkon.

Reméljük, hogy hamarosan újra találkozhatunk.

FELELŐSSÉGGEL TARTOZUNK EGYMÁSÉRT

2021.01.01. 10:00

Kedves Nézőink!

A járvány intenzitása miatt bevezetésre kerülő korlátozó intézkedéseket tiszteletben tartva, a Benczúr Ház minden előadását lemondta.

A kormány határozatának részleteit megismerve tudjuk döntésünket finomítani, módosítani. Folyamatosan frissítjük az információkat weboldalunkon és az FB oldalunkon.

Figyeljék a facebook oldalunkat ahol aktuális hírekkel, naprakész információkkal, online műsorokkal igyekszünk enyhíteni a bezártság érzését.