BENCZÚR HÁZ KULTURÁLIS KÖZPONT

1068. Budapest, Benczúr u. 27. Tel.: +36/1 322 4240, E-mail: info@benczurhaz.hu

Iratkozzon fel hírlevelünkre, legyen Ön is a baráti körünk tagja!

Kedves Nézőink!

A járvány intenzitása miatt bevezetésre került korlátozó intézkedéseket tiszteletben tartva, a Benczúr Ház Kulturális Központ a 2021. évi előadásainak szervezését ideiglenesen szünetelteti.

Az aktuális intézkedési tervek naprakész ismeretében tudjuk a ház rendezvényeivel kapcsolatos döntéseinket módosítani.

Folyamatosan frissítjük az információkat weboldalunkon és az FB oldalunkon.

Reméljük, hogy hamarosan újra találkozhatunk.

FELELŐSSÉGGEL TARTOZUNK EGYMÁSÉRT

2021.01.01. 10:00

Kedves Nézőink!

A járvány intenzitása miatt bevezetésre kerülő korlátozó intézkedéseket tiszteletben tartva, a Benczúr Ház minden előadását lemondta.

A kormány határozatának részleteit megismerve tudjuk döntésünket finomítani, módosítani. Folyamatosan frissítjük az információkat weboldalunkon és az FB oldalunkon.

Figyeljék a facebook oldalunkat ahol aktuális hírekkel, naprakész információkkal, online műsorokkal igyekszünk enyhíteni a bezártság érzését.

Köszönjük mindazok támogatását, akik az elmúlt években személyi jövedelemadójuk 1%-át a Postakürt Alapítvány számára ajánlották fel! Mindenkit arra kérünk, hogy adóbevallása során se feledkezzen meg erről és rendelkezzen a postás alapítvány javára, amennyiben céljaival egyetért. 2021-ben ismételten tervezzük a tavalyi évben kitűzött célok támogatását, így folytatjuk

a postás családok, a megváltozott munkaképességű postás munkatársak, az egészségügyi rehabilitáció,

az üdülés, a gyermekek nyári elhelyezése, valamint a képzésben résztvevők segítését.

Kérjük, rendelkezzenek adójuk 1 %-áról, mert így Önök dönthetnek arról, hogy adóforintjaitokkal mely szervezetet támogatják!

Adószámunk: 18248649-1-42

A támogatásokat köszönjük!