Postásokért

Hírek, információk, események

2022.07.22.

FELHÍVÁS

2022. évben is megrendezzük az Országos Postás Sárkányhajó Versenyt! A közel két évtizedes hagyománnyal rendelkező – az elmúlt években jól bevált helyszínen megrendezésre kerülő – programra postás munkavállalók jelentkezését várjuk.

2022.09.09.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

postás családok gyermekei nyári táborozásának támogatására.

2022.05.15.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Bejárós tábor postás szülők gyermekei részére Debrecenben 2022. június 20-24. között

Jelentkezési határidő május 15.

LEZÁRULT

postás családok üdülésének támogatására

2022.10.31.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

hátrányos helyzetű postai munkavállalók egészségügyi rehabilitációjának támogatására

Folyamatos

TÁJÉKOZTATÁS

2022. januárjától az „Egyedi kérelem” benyújtásához szükséges adatlap megújult. Ettől kezdve az igényeket kizárólag az új formátumban fogadjuk el. Az „Egyei kérelem” adatlap az alábbi gombra kattintva is letölthető

Folyamatos

EGYEDI TÁMOGATÁS IGÉNYLÉSE

A Postakürt Alapítvány létrehozásakor megfogalmazott céljának megfelelően évek óta az alábbi esetekben biztosít támogatást, segítséget postásoknak, postás családok súlyosan beteg tagjainak, árván vagy félárván maradt gyermekeinek, a posta szociálisan rászoruló nyugdíjasainak, illetve a társaság sérelmére elkövetett bűncselekmények áldozatainak és családtagjainak.