Postásokért

Hírek, információk, események

2019. november 18-ig

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Pályázati felhívás postás családok gyermekei tanulmányi költségeinek támogatására.

2019. november 15-ig

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Pályázati felhívás Árván, félárván maradt gyermekek, vagy tartósan beteg gyermekeket nevelő postás családok Karácsonyi támogatására.

2019. október 31-ig

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Pályázati felhívás a szociálisan rászoruló postai munkavállalók  egészségügyi rehabilitációjának támogatására

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Pályázat karácsonyváró színházlátogatásra, a „Ludas Matyi” című előadásra, melyre a Madách Színházban 2019. december 8-án, vasárnap 11.00 órakor kerül sor.

Folyamatos

EGYEDI TÁMOGATÁS IGÉNYLÉSE

A Postakürt Alapítvány létrehozásakor megfogalmazott céljának megfelelően évek óta az alábbi esetekben biztosít támogatást, segítséget postásoknak, postás családok súlyosan beteg tagjainak, árván vagy félárván maradt gyermekeinek, a posta szociálisan rászoruló nyugdíjasainak, illetve a társaság sérelmére elkövetett bűncselekmények áldozatainak és családtagjainak.