MUZSIKÁS EGYÜTTES

augusztus 3. csütörtök, 20 óra
esőnap augusztus 6.

A több mint négy évtizede alakult Muzsikás, a világszerte legismertebb magyar népzenei együttes, akiknek elsőként sikerült elfogadtatniuk a magyar népzenét, mint önálló, minden más műfajjal egyenértékű zenei stílust. A távoli erdélyi, moldvai, dunántúli, szatmári kicsi falvak zenéi, dalai mindig megfogták, elvarázsolták az odalátogatókat. Ezt a már egyre inkább eltűnő izgalmas hangulatot varázsolja vissza a színpadra a Muzsikás és vendége, a fiatal népdalénekes Kacsó Hanga.

Páratlan zenei élményre számíthatunk, néptánccal fűszerezve! A fergeteges táncokról Berecz István és párja, Bures Réka gondoskodik.

Jegyár: 3900 Ft