A Postakürt Alapítvány a postás családok kikapcsolódásának támogatása érdekében belépőjegyeket ajánl fel családi szabadidős programok szervezéséhez.

Az önálló szervezésű családi programokhoz az alábbi intézményekbe lehet belépőjegyeket (2 felnőtt +2 gyermek) igényelni:

• Budapesti Állat- és Növénykert

• Szentendrei Skanzen

• Alcsúti arborétum és kisvasút

• Gemenci Kisvasút és „Legenda és valóság” kiállítás

• Tisza-tavi Ökocentrum

• Szarvasi arborétum és Minimagyarország

A jegyigényt a mellékelt adatlappal lehet megadni.

Az adatlapon a személyes adatok mellett kérjük a meglátogatni kívánt intézmény megjelölését is!

A választható programok közül az adatlapon kizárólag egy jelölhető.

A kitöltött adatlapot postai úton kérjük megküldeni a következő címre:

Benczúr Ház Rendezvényközpont 1068 Budapest, Benczúr u. 27.

A borítékra kérjük, írják rá: Belépőjegy igénylés

Beérkezési határidő: 2023. április 11.

A beérkezett igénylők közül a nyerteseket SORSOLÁSSAL választjuk ki.

Intézményenként 40 db családi belépőjegyet sorsolunk ki. A sorsoláson kizárólag az olvashatóan, hiánytalanul kitöltött, határidőre beérkezett igénylőlapok beküldői vesznek részt. A sorsolás 3 tagú bizottság előtt történik.

Az elnyert belépőjegyek nem adott napra szólnak, a felhasználhatósági határidőt a nyert jegyekkel együtt, a tájékoztató levélben küldjük meg a nyerteseknek.

A sorsolás lezárásáról az Alapítvány a Postainfón tesz közzé tájékoztatást, a sorsolás eredményéről kizárólag a nyertes igénylők – a tájékoztató levél és a belépőjegyek megküldésével – kapnak tájékoztatást.

Az igényléssel kapcsolatban további információ:

Sánta Ildikó 0630/986 29 03

santa.ildiko@benczurhaz.hu