A Postakürt Alapítvány az alapító okiratában megfogalmazott céloknak megfelelően elhivatott támogatója a Magyar Posta Zrt. munkavállalóinak és hozzátartozóinak. Az Alapítvány ezúttal a hallássérült munkavállalók számára szeretné lehetővé tenni jelnyelvi tolmáccsal támogatott kulturális programon történő részvételüket.

A pályázók köre

Azon postai munkavállalók, akik a Magyar Posta Zrt.-nél, megváltozott munkaképességű munkavállalóként állnak foglalkoztatásban és hallássérültek.

A támogatott program az alábbiakat foglalja magában:

Ingyenes színházlátogatás hallássérült munkavállaló és egy fő kísérő számára a Pesti Magyar Színházban, a jelentkezési lapon a pályázó által kiválasztott előadásra. Egy pályázó egy előadásra, maximum két jegyet igényelhet.

A pályázathoz benyújtandó dokumentumok és a benyújtás módja és határideje:

• hiánytalanul kitöltött pályázati adatlap és

• a megváltozott munkaképesség fennállásának alátámasztására a Magyar Posta Zrt. humánerőforrás szakterületének igazolása a munkavállaló megváltozott munkaképességét igazoló szakhatósági szakvélemény meglétéről.

A dokumentumokat postai úton kérjük eljuttatni az alábbi címre:

Postakürt Alapítvány, 1068 Budapest, Benczúr utca 27.

A borítékra kérjük, írják rá: „PMSZ”.

A pályázat személyesen is benyújtható az Alapítvány székhelyén:

Budapest VI., Benczúr utca 27. ügyfélfogadási időben (hétfőtől - péntekig 9.00-től 14.00 óráig).

A jelentkezési lap beérkezésének határideje: 2023. november 27.

A pályázat elbírálása:

A jelentkezések elfogadása a beérkezési sorrend alapján történik. A pályázatok elbírálásáról a Segélyezési Bizottság dönt.

A nyertes pályázók értesítése:

A színházi előadáson részvételi lehetőséget kapó pályázók a nyertes pályázatról a jelentkezési lapon megadott címükre eljuttatott belépőjegyek átvételével értesülnek, legkésőbb 2023. december 4-ig.

Pályázatukkal kapcsolatban további információk a Postakürt Alapítványtól kérhetők:

Dobó Márta tel.: 06/30 946 8374 e-mail: info@pkalapitvany.hu,