A Postakürt Alapítvány 2023. év végén nagylelkű eszközfelajánlást kapott, amely lehetővé teszi, hogy a Segélyezési Bizottság döntése alapján a Postakürt Alapítvány pályázatot írjon ki azon postai munkavállalók gyermekeinek megajándékozására. Az Alapítvány az érvényes pályázatot beküldő, a Nagycsaládos támogatásban nem részesülő pályázók gyermeke(i) részére postai úton nagy értékű ajándékcsomagot juttat el.

A pályázat feltételei

Pályázók köre:

Támogatásban az a postai munkavállaló részesülhet:

• aki 2024. április 30.-ig legalább 6 hónap folyamatos postai munkaviszonnyal rendelkezik, valamint

• akinek az egy háztartásában élő személyek egy főre jutó utolsó 6 havi nettó átlagjövedelme nem haladja meg a nettó 160.000,- forint összeget

• 2009 – 2024 között született gyermeket nevel

• Nagycsaládos pályázati támogatásban 2024 évben nem részesült. (A nagycsaládos támogatásban részesülő pályázók automatikusan megkapják az ajándékcsomagot)

• családonként egy ajándékcsomagra lehet pályázni

A támogatásban részesülő gyermekek köre:

• 0 - 15 éves gyermekek (15. életévét 2024. december 31.-ig betöltő gyermekek)

iskolalátogatási igazolás/diákigazolvány, vagy személyi igazolvány másolata szükséges

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• olvashatóan és hiánytalanul kitöltött, eredeti, aláírt „Pályázati adatlapot”

• diákigazolvány/személyi igazolvány olvasható másolata

A pályázatok elbírálásának alapja

A pályázati feltételeknek mindenben megfelelő pályázat.

A pályázat benyújtásának határideje és módja:

Beérkezési határidő: 2024. május 6.

A „Pályázati Adatlap”-ot mellékleteivel együtt postai úton vagy személyesen a következő címre kérjük eljuttatni:

Postakürt Alapítvány 1068 Budapest, Benczúr u. 27.

A borítékra kérjük, írják rá: „Gyermeknap 2024.”

FONTOS: A határidő után érkező kérelmeket NEM tudjuk elfogadni!

FIGYELEM! Keresetigazolást NEM kérünk!

Az ajándékcsomagok a Segélyezési Bizottság elbírálását követően folyamatosan kerülnek csomagolásra, és postázásra.

Az Alapítvány csak a támogatás elutasításáról küld írásbeli értesítést a pályázónak, a pozitív elbírálásról a pályázók a támogatás átvételével értesülnek.

A pályázati felhívás és adatlap letölthető az oldal tetején található "Adatlap letöltése" gombra kattintva.

A pályázattal kapcsolatban további információ kérhető a Postakürt Alapítvány munkatársától az alábbi elérhetőségeken:

Nagy Ágnes

telefon: 06-30-771-9446